Курсна листа за 7. фебруар

Званични средњи курс: 118,7272

КУРСНА ЛИСТА БР.26
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 07.02.2018. ГОДИНЕ

број коментара 0 пошаљи коментар