Курсна листа за 9. фебруар

Званични средњи курс: 118,6904

 

КУРСНА ЛИСТА БР.28
ЗА ДЕВИЗЕ
ФОРМИРАНА НА ДАН 09.02.2018. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 пошаљи коментар