Курсна листа за 9. мај

Званични средњи курс: 118,2082

 

КУРСНА ЛИСТА БР.85
ЗА ДЕВИЗЕ
ФОРМИРАНА НА ДАН 09.05.2018. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 Пошаљи коментар