Курсна листа за 28. мај

Званични средњи курс: 118,1654

 

КУРСНА ЛИСТА БР.98
ЗА ДЕВИЗЕ
ФОРМИРАНА НА ДАН 28.05.2018. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 пошаљи коментар