Курсна листа за 1. јун

Званични средњи курс: 118,1616

КУРСНА ЛИСТА БР.102
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 01.06.2018. ГОДИНЕ

 

 

број коментара 0 пошаљи коментар