Курсна листа за 27. јун

Званични средњи курс: 118,0611

КУРСНА ЛИСТА БР.120
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 27.06.2018. ГОДИНЕ

 

 

број коментара 0 пошаљи коментар