Курсна листа за 4. јул

Званични средњи курс: 118,0295

КУРСНА ЛИСТА БР.125
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 04.07.2018. ГОДИНЕ

број коментара 0 пошаљи коментар