Курсна листа за 21. август

Званични средњи курс: 118,0270

КУРСНА ЛИСТА БР.159
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 21.08.2018. ГОДИНЕ

 

 

број коментара 0 Пошаљи коментар