Курсна листа за 13. фебруар

Званични средњи курс: 118,1633

КУРСНА ЛИСТА БР.29
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 13.02.2019. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 Пошаљи коментар