Kursna lista za 20. oktobar

Zvanični srednji kurs dinara prema evru za dan 20.10.2008: 82.2641.

KURSNA LISTA BR. 202
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 20. 10. 2008. GODINE

ŠIFRA
VALUTE

NAZIV
ZEMLjE

OZNAKA
VALUTE

VAŽI
ZA

KUPOVNI
KURS

PRODAJNI
KURS

978Evropska unijaEUR182,017382,5109
036AustralijaAUD142,588642,8450
124KanadaCAD151,541151,8513
208DanskaDKK110,999711,0659
392JapanJPY10059,696760,0559
578NorveškaNOK19,32019,3761
752ŠvedskaSEK18,21018,2595
756ŠvajcarskaCHF153,651753,9745
826Velika BritanijaGBP1105,8014106,4382
840SADUSD160,898061,2644
broj komentara 0 pošalji komentar