РТС Полетарац: Програмска шема - среда, 30. јан 2019

06:01
Шешир без дна , р.
06:30
Свет је бајка - Како настаје торнадо? , р.
06:42
Изабери своју књигу - Тридесетпети мај , р.
07:00
Кукурику шоу - Браво брависимо крештисимо , р.
07:20
Зебра знак семафор - Прелажење улице , р.
07:30
Занимање дете - Марија Ђикић , р.
07:42
Ликовне технике - Комбинована техника , р.
08:00
Плава птица , р.
08:26
Календар, 2-4 , р.
08:31
Кућица на дрвету - О прозорима , р.
08:40
Ебу драма - Ујкина кобила , р.
09:00
Дај ми крила један круг , р.
09:30
Хорови међу фрескама - Дечји хор РТС , р.
09:40
Штоперица - Рагби , р.
10:02
На слово на слово – 6. емисија , р.
10:30
Правописне поуке – 3 / 10 , р.
10:38
Досије Икс и Окс - Дефинитивно страна реч , р.
10:45
Позоришна представа - До последњег шаха , р.
11:50
Иза наслова - Томазо Албинони: Адађо , р.
12:01
Шешир без дна , р.
12:30
Свет је бајка - Како настаје торнадо? , р.
12:42
Изабери своју књигу - Тридесетпети мај , р.
13:00
Кукурику шоу - Браво брависимо крештисимо , р.
13:20
Зебра знак семафор - Прелажење улице , р.
13:30
Занимање дете - Марија Ђикић , р.
13:42
Ликовне технике - Комбинована техника , р.
14:00
Плава птица , р.
14:26
Календар, 2-4 , р.
14:31
Кућица на дрвету - О прозорима , р.
14:40
Ебу драма - Ујкина кобила , р.
15:00
Дај ми крила један круг , р.
15:30
Хорови међу фрескама - Дечји хор РТС , р.
15:40
Штоперица - Рагби , р.
16:02
На слово на слово – 6. емисија , р.
16:30
Правописне поуке – 3 / 10 , р.
16:38
Досије Икс и Окс - Дефинитивно страна реч , р.
16:45
Позоришна представа - До последњег шаха , р.
17:50
Иза наслова - Томазо Албинони: Адађо , р.
18:01
Шта би било кад би било - Среди се
18:30
Ружне речи - Шамар
18:41
Ликовне технике - Колаж
18:54
Зебра знак семафор
19:00
Кукурику шоу - Осетљива осећања
19:21
Иза наслова - Шуман: Карневал
19:30
Зујалица
20:00
Плава птица
20:24
Календар, 3-4
20:30
Пустолов - Сервис за прање, пеглање и уметничко штопање гусака
21:00
Позоришна представа - Чаробњак из Оза
21:43
Може и другачије - 22 / 26
22:00
На слово на слово – 7. емисија
22:30
Школа математике - Степен и квадратни корени
22:50
Фестивал хумора за децу
23:16
Радост Европе 2003. други део
00:00
OD 00:00 ДО 06:00 НЕМА ПРОГРАМА